Grabitet zyra e OSHEE, punonjësit gjejnë derën e hapur

Shqipëria

Grabitet zyra e OSHEE, punonjësit gjejnë derën e hapur

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 09:12
Ilustrim

Grabitet zyra e OSHEE në rrugën “Qemal Stafa” në Tiranë.

Në mëngjes kur kanë shkuar të nisin punën, punonjësit kanë konstatuar derën të hapur.

Grabitja dyshohet të kete ndodhur natën.

Deri më tani nuk dihet shuma që kanë vjedhur autorët, ndërkohë që policia ka zbarkuar në zyrat e OSHEE.

Aktualisht po vijon puna për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat