Plas grushti mes vajzave në mes të Dibrës, u zunë për të dashurin

Shqipëria

Plas grushti mes vajzave në mes të Dibrës, u zunë për të dashurin

Më: 1 mars 2021 Në ora: 17:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një tjetër rast sherri mes vajzash ka ndodhur në vendin tonë.

Dy vajza në Dibër janë filmuar duke u zënë me njëra-tjetrën dhe shkak është bërë çështja e të dashurve.

Siç duket edhe nga pamjet, vajzat qëllojnë me grushte njëra-tjetrën ndërkohë që një qytetar mundohet të ulë gjakrat dhe t’i ndajë.

Theksojmë se raste të tilla po raportohen shpesh në vendin tonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat