Basha poston video me një mesazh të veçantë për të ardhmen

Shqipëria

Basha poston video me një mesazh të veçantë për të ardhmen

Më: 2 mars 2021 Në ora: 16:55
Lulzim Basha

Kreu i opozitës së bashkuar Lulzim Basha gjatë takimeve të përditshme me qytetarët, ka zhvilluar edhe takim të veçanta.

‘Fëmijët janë e ardhmja jonë!

Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!’, shkruan kreu i PD-së Lulzim Basha.

Ai krahas këtij shkrimi postoi edhe një video në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat