Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 46 vjeçari

Shqipëria

Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes, arrestohet 46 vjeçari

Më: 28 mars 2021 Në ora: 08:34
Foto ilustrim

Ishte shpallur në kërkim për dhunë në familje por është prangosur nga policia e Sarandës.

Njoftimi:

Sarandë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat