Shoqërohet në polici një prej kontrollorëve të trafikut ajror

Shqipëria

Shoqërohet në polici një prej kontrollorëve të trafikut ajror

Më: 7 prill 2021 Në ora: 22:38
Ilustrim

Pak minuta më parë, policia ka shoqëruar një nga kontrollorët e trafikut ajror  

Burime për mediat bëjnë me dije se është shoqëruar në polici kontrollori Muhni Mezini.

Mezini u përfol se si personi i stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën.

Ai është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat