Pse nuk ju ndjek Meta në Instagram? Kryemadhi zbulon arsyet për ndjekësit: Dy mundësi ka …

Shqipëria

Pse nuk ju ndjek Meta në Instagram? Kryemadhi zbulon arsyet për ndjekësit: Dy mundësi ka …

Më: 10 prill 2021 Në ora: 21:34
Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi i është përgjigjur pyetjeve të qytetarëve në Instagram në prag të zgjedhjeve të 25 prillit.

Një prej pyetjeve ishte se pse bashkëshorti i saj, Presidenti Ilir Meta nuk e ndjek në Instagram.

Ajo thotë se ka vetëm dy mundësi ‘’1. Sepse do të mbarjë marrëdhënie institucionale.

2.Ka frikë mos i kërkoj ndonjë dekoratë në inbox.

Po më mirë pyesni Ilir Metën.’’- shkruan Kryemadhi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat