“Mirëmëngjes nga Saranda”, Meta përshëndet me këtë pmje magjepëse të Jonit

Shqipëria

“Mirëmëngjes nga Saranda”, Meta përshëndet me këtë pmje magjepëse të Jonit

Më: 11 prill 2021 Në ora: 09:34
Ilir Meta

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që këtë të dielë ta kalojë pranë bregdetit jonian në Sarandë.

Si një mbështetës i fortë i kauzave të natyrës dhe sportdashës, kreu i shtetit përshëndet edhe ndjekësit e tij përmes një fotoje.

“Mirëmëngjes nga Saranda!

Me këtë pamje magjepsëse të Jonit ju uroj një të dielë relaksuese!”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat