Rama nxjerr pamjet nga Ujëvara e Sotirës

Shqipëria

Rama nxjerr pamjet nga Ujëvara e Sotirës

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 17:44
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka ndarë pamjet e veçanta nga Ujëvara e Sotirës në Gramsh.

Rama uron një pasdite të këndshme mes ujëvarës të vendosur mes mrekullisë së pyjeve dhe pemëve të lisit.

Postimi:

Beautiful Albania.

Pasdite të këndshme nga Ujëvara e Sotirës, mes mrekullisë së pyjeve e pemëve të lisit

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat