Ndërpreje energjie dhe në Sarandë, zonat dhe oraret

Shqipëria

Ndërpreje energjie dhe në Sarandë, zonat dhe oraret

Më: 5 tetor 2021 Në ora: 10:48
Foto ilustrim

Disa zona të Sarandës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike, për shkak të punimeve në rrjet.

OSHEE njofton se në datat 6 dhe 8 tetor do të stakohet energjia në këto zona në Sarandë:

Bërdenesh, Bateri, Periferia Sarandë, Çukë, Metoq, Gjashte, Shelegar, Bashkia Finiq: Bregas,
Vrion, Vromero.

8 tetor/ 09:00-14:00

Lukovë, Coraj, Ftere, Piqeras, Sasaj, Krekëz, Shenvasi, Nivic bubar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat