Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Shqipëria

Parashikimi i motit për ditën e shtunë

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 23:51
Foto ilustrim

Fundjava do të nisë me mot të paqendrueshëm.

Vranësirat parashikohen mesatare dhe të dendura. Që prej orëve të para pas mesnatës parashikohen reshje e shtrëngata shiu në veriperëndim e jug.

Gjatë ditës reshjet do të përfshinë pjesën më të madhe të vendit me intensitet të ulët.

Në veri, jug e bregdet do të vijojnë reshjet e shiut e shtrëngatat e shkurtra me intensitet mesatar e në formë të lokalizuar rrebeshe shiu me rrufe në këto zona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat