Aksident te ‘Ura e Beshirit’, makina përplas 21-vjeçaren, ja gjendja e saj shëndetësore

Shqipëria

Aksident te ‘Ura e Beshirit’, makina përplas 21-vjeçaren, ja gjendja e saj shëndetësore

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 19:37
Foto ilustrim

Një aksident është shënuar në vendin e quajtur ‘Ura e Beshirit’, në Tiranë.

Policia njofton se shoferi i një automjeti ka aksidentuar një këmbësore, e cila është transportuar menjëherë për në spital.

21 vjeçarja ndodhet në spital, fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

“Me datë 29.11.2021, në vendin e quajtur “Ura e Beshirit”, mjeti me drejtues shtetasin D. K., ka aksidentuar shtetasen këmbësore E. K., 21 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën”, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat