Analisti paralajmëron “tërmet” në Partinë Demokratike

Shqipëria

Analisti paralajmëron “tërmet” në Partinë Demokratike

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 21:09
Mentor Kikia

Analisti Mentor Kikia ka paralajmëruar zhvillime të forta në Partinë Demokratike. Ai tha se më 11 dhjetor është fillimi i betejës së vërtetë.

“Lufta politike fillon më 11 dhjetor, deri tani Berisha po shijon mikpritjen. Nëse dikush mendon se është fundi është gabim.

Ky është fillimi i betejës së vërtetë që do të përbëhet nga dy grupime të mëdha duke krijuar fizionominë e dy partive.

Do të vijojë rruga e çarjes, por sërish mbetet për tu parë. Unë e shikoj fundin me dy parti një drejtuar nga Berisha një nga Basha”, shprehet Kikia për MCN Tv.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat