39-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij

Shqipëria

39-vjeçari gjendet i vdekur në banesën e tij

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 20:11
Ilustrim

Pasditen e sotme në fshatin Libonik, Maliq është gjetur i vdekur shtetasi A.L., rreth 39 vjeç brenda në banesën e tij.

Burimet zyrtare bëjën me dije se viktima ishte përdorues i lëndëve narkotike.

Njoftimi i policisë:

Maliq/Informacion paraprak

Më datë 07.12.2021, rreth orës 17:55, në fshatin Libonik, Maliq, në banesën e tij ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi A. L., rreth 39 vjeç, i cili nga të dhënat e para njihej si përdorues i lëndëve narkotike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat