Ja kush është i riu që u vra me tritol në Cërrik

Shqipëria

Ja kush është i riu që u vra me tritol në Cërrik

Më: 30 dhjetor 2021 Në ora: 13:25
Ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Cërrik, ku një person ka humbur jetën si pasojë e shpërthimit të një lëndë plasëse.

Viktima është një 27-vjeçar i quajtur Erion Rexhepi.

Nga burime policore mësohet se të riut i ka shpërthyer një sasi tritoli. Për pasojë ka humbur jetën menjëherë.

Sipas të njëjtave burime, tritoli ka shpërthyer në rrugën kryesore në dalje të banesës së tij.

Informacioni paraprak i Policisë së Cërrikut:

Më datë 30.12.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në vendin e quajtur ‘Kryqëzimi i lagjes nr. 3’, Cërrik, në rrugë, dyshohet shtetasit E. R., 27 vjeç, banues në Cërrik, i ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse në dorë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat