Aksident në Divjakë/ Humb kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 62-vjeçari

Shqipëria

Aksident në Divjakë/ Humb kontrollin e motomjetit, ndërron jetë 62-vjeçari

Më: 15 janar 2022 Në ora: 16:06
Foto ilustrim

Një aksident me pasojë vdekje është regjistruar ditën e stome në Divjakë.

Sipas policisë viktimë ka mbetur 62-vjeçari A.K., i cili duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Divjakë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 14:50, në fshatin Mërtish, shtetasi A. K., 62 vjeç, banues në Lushnjë, duke udhëtuar me një motomjet tip “Honda” dyshohet se ka humbur kontrollin dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat