Basha: Të rinjtë e FRPD kanë zgjedhur të ardhmen

Shqipëria

Basha: Të rinjtë e FRPD kanë zgjedhur të ardhmen

Më: 26 janar 2022 Në ora: 09:29
Lulzim Basha

Basha postoi nē rrjetet sociale mbresat e takimit të fundit zhvilluar te marten pasdite me te rinjte e FRPD.

Sipas kryedemokratit, te rinjte demokrate kane zgjedhur te qendrojne perballe qeverise dhe te fitojne.

Me energjinë dhe potencialin e tyre të jashtëzakonshëm, të rinjtë e FRPD kanë zgjedhur të ardhmen, kanë zgjedhur të qëndrojnë, të përballen dhe të fitojnë kundër qeverisë më të korruptuar në Europë.

Kanë qenë gjithmonë të rinjtë ata që kanë sjellë ndryshimin, sot janë sërish gati të ndryshojnë Shqipërinë dhe të ndërtojnë një të ardhme më të mirë.”, shkruan Basha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat