Aksident në Tiranë, urbani përplas këmbësoren

Shqipëria

Aksident në Tiranë, urbani përplas këmbësoren

Më: 16 shkurt 2022 Në ora: 07:23
Foto ilustrim

Aksident në orët e para të mëngjesit në Tiranë.

Ngjarja n´dodhi te ‘Kthesa e Kamzës’.

Autousi i linjës së ‘Institutit’ ka përplasur një këmbësore e cila është dërguar me urgjencë në spital, për shkak të lëndimeve të shumta që pësoi.

Policia dhe ambulanca mërritën menjëherë në vendin e ngjarjes.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat