Presidenti i ri, PD propozon 8 emra për diskutim të thelluar

Shqipëria

Presidenti i ri, PD propozon 8 emra për diskutim të thelluar

Më: 19 maj 2022 Në ora: 18:56
Ilustrim

Partia Demokratike ka nxjerrë 8 emra si propozime për presidentin e ri të Shqipërisë, për diskutim të thelluar.

Emrat janë përzgjedhur pas mbledhjes së grupit të Partisë Demokratike që zgjati për disa orë.

Propozimet e grupit të PD që do të kalojnë në diskutim të thelluar:

1.Leonard Demi

2.Arben Çejku

3.Dritan Demiraj

4.Visar Zhiti

5.Rexhep Uka

6.Halim Kosova

7.Dashamir Shehu

8.Leka Zogu

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat