Parashikimi i motit për datën 22 maj 2022

Shqipëria

Parashikimi i motit për datën 22 maj 2022

Më: 21 maj 2022 Në ora: 23:18
Foto ilustrim

Pjesa e parë e ditës në vendin tonë do të jetë në dominimin e kthjellimeve në pothuajse të gjithë territorin.

Pjesa e dytë e ditës do t’i bëjë vranësirat më të dukshme në zonat malore duke sjellë shira të izoluar dhe afatshkurtër.

Po ashtu dhe në zonën e ulët do të jetë shfaqje të vranësirave të pakta, ndërsa bregdeti do të mbetet me kthjellime.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por do të mbeten konstante në mesditë duke luhatur nga 9 gradë deri në 31 gradë celsius.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat