Parashikimi i motit për datën 24 maj 2022

Shqipëria

Parashikimi i motit për datën 24 maj 2022

Më: 24 maj 2022 Në ora: 07:16
Foto ilustrim

Moti parashikohet i kthjellët, me zhvillime vranësirash në mesditë dhe pasdite në veri dhe
verilindje.

Parashikohen reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar.

Përkohësisht në formë shtrëngate shoqëruar me shkarkesa elektrike në veri dhe verilindje.

Era do të fryjë me drejtim juglindje e jugperëndim deri në 8 m/sek e valëzim të forcës 2 ballë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat