Parashikimi i motit për datën 25 maj 2022

Shqipëria

Parashikimi i motit për datën 25 maj 2022

Më: 25 maj 2022 Në ora: 07:48
Foto ilustrim

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare në zonat malore dhe reshje të izoluara në formën e stuhive. Era do të jetë me drejtim

Jug-perëndim me shpejtësi 6 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0,5 deri në 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat minimale dhe maksimale:

Zona malore 15/32°C

Zona e ulët 14/35°C

Zona bregdetare 17/31°C.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat