Berat/ 50 vjeçari ngjitet në tarracën e pallatit, kërcënon se do të hidhet

Shqipëria

Berat/ 50 vjeçari ngjitet në tarracën e pallatit, kërcënon se do të hidhet

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 13:27
Foto ilustrim

Një 50-vjecar ka hipur ne taracën e një pallati 5 katesh në lagjën 8 Nëntori në Berat dhe kërcënon se do të hidhet.

Personi është i vetmuar dhe prej 3 vjetësh jetonte me qera në pallatin nga ku kërcënon të hidhet.

Prej 5 muaj atij i ka mbaruar kontrata dhe Bashkia i ka gjetur një banesë me qera, të cilën e paguan Bashkia. Ai nuk del nga banesa ku ka jetuar sepse pretendon që është banesa e tij.

50 vjecari quhet Adrian Dardha dhe dyshohet se ka probleme te shëndetit mendor. Ne zonë kanë mbërritur forca të shumta policie dhe zjarrëfikeseje,

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat