70 vjeçari i dehur bie nga kati i dytë, humb jetën në spital

Shqipëria

70 vjeçari i dehur bie nga kati i dytë, humb jetën në spital

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 13:45
Foto ilustrim

Një  70 vjeçar ka humbur jetën tragjikisht teksa ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte

Policia bën me dije se rreth orës 11:00, në lagjen nr. 17 Durrës.

Dyshohet se nën efektin e alkoolit, ka rënë nga kati i dytë i pallatit ku banonte, shtetasi M. D., 70 vjeç, i cili ka humbur jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat