42 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Shqipëria

42 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

Më: 1 tetor 2022 Në ora: 19:44
Foto ilustrim

42 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 66 persona.

Në 24 orët e fundit janë bërë gjithsej 722 testime.

Ndryshe, aktualisht në spitalet COVID në Shqipëri janë duke u trajtuar katër persona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat