Temperaturat ideale për plazh! Ja sa do të shënojë termometri ditën e nesërme

Shqipëria

Temperaturat ideale për plazh! Ja sa do të shënojë termometri ditën e nesërme

Më: 23 mars 2023 Në ora: 15:52
Foto ilustrim

Edhe për ditën e Premte vendi ynë do të vijojë të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Moti parashikohet i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare kryesisht në mesditë.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – veriperëndim me shpejtësi mesatare 1-5m/sek dhe valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

 në zona malore 5 deri 22°C

në zona e ulëta 7 deri 25°C 

në zona bregdetare 12 deri 24°C

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat