MiIekey: Shqipëria parajsa më e bukur për të udhëtuar. Pse vendosa të bëj pushime vetëm

Shqipëria

MiIekey: Shqipëria parajsa më e bukur për të udhëtuar. Pse vendosa të bëj pushime vetëm

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 19:58
Bona Milekey

MiIekey: Shqipëria parajsa më e bukur për të udhëtuar. Pse vendosa të bëj pushime vetëm.

Emisioni Epiqendër këtë të enjte u ndal tek udhëtimet. E ftuar Psikologia Bona Milekey u shpreh se parajsa më e bukur për të udhëtuar është jugu i Shqipërisë.

Për të vendi mbresëlënës është Meksika vend shumë i bukur si nga natyra por dhe njerëzit mikpritës.

Psikologia Bona Miekey u shpreh se këtë herë ka vendosur që të udhëtoj e vetme…

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat