Kruti - gati për pjesën e dytë të kampionatit 

Volejboll

Kruti - gati për pjesën e dytë të kampionatit 

Nga: K.G. Më: 9 janar 2021 Në ora: 13:18
Kruti - gati për pjesën e dytë të kampionatit 

Volejbollistja Xhuda Kruti konfirmon se është e gatshme për pjesën e dytë të kampionatit. 

Ajo është anëtare e kampiones në fuqi M-Technologie nga Prishtina, me të cilën skuadër pretendon ta mbrojnë titullin.

Ajo ka postuar një foto me top në dorë, duke bërë me dije se do të jetë në formë edhe më të mirë në pjesën e dytë të kampionatit.

Pritet pranverë interesante, ku në garë për titull janë Drita nga Gjilani, kampione vjeshtore, M-Technologie, Skenderaj dhe Prishtina F. këto dy të fundit, varet se si do të përforcohen në afatin kalimtar dimëror.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat