Ismajli vazhdon karrierën në Turqi

Volejboll

Ismajli vazhdon karrierën në Turqi

Nga: K.G. Më: 22 shtator 2021 Në ora: 20:11
Ismajli vazhdon karrierën në Turqi

Volejbollisti Shkëlqim Ismajli do të vazhdojë karrierën në Turqi. Ismajli njofton se ka arritur marrëveshjen me klubin Meligazi Belediye, që garon në ligën e parë turke.

Ai së fundi ka luajtur për Dritën nga Gjilani.

“Jam shumë i lumtur të them se këtë sezon do të luaj në Meligazi Belediye.

Unë do të jap më të mirën dhe maksimumin tim për të arritur të gjitha qëllimet e mia të reja në udhëtim

Faleminderit atyre që më besuan”, njofton Ismajli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat