Gjilani, arenë e sfidave të Kupës së Federatës

Volejboll

Gjilani, arenë e sfidave të Kupës së Federatës

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 12:01
Orari meshkujt

Gjilani do të jetë arenë e volejbollit për tri ditë me radhë.

Tetë klube të Kosovës të dy konkurencat që do të “luftojnë” për Kupën e FVK-së.

Të premten me 3 dhjetor do të zhvillohen ndeshjet gjysmëfinale në konkurencen e meshkujve, ndërsa të shtunën do të zhvillohet ndeshja finale në konkurrencën e meshkujve dhe ndeshjet gjysmëfinale në konkurencen e femrave.

Image

Orari femrat

Se kush do të jetë fitues i Kupës së FVK-së, mbetet të shihet të shtunën, respektivisht të dielen në konkurrencën e femrave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat