Vdes sportisti i Kosovës 

Volejboll

Vdes sportisti i Kosovës 

Nga: K. G. Më: 18 qershor 2022 Në ora: 12:05
Vdes sportisti i Kosovës 

Ka ndërruar jetë ish volejbollisti i Therandës, Kadri Berisha. 

Një lajm i hidhur për Therandë, komunitetin e volejbollit dhe në përgjithësi sportin e Kosovës.

“Me dhimbje te madhe dhe me pikëllim te thellë morëm lajmin që në moshën 70 - vjeçare ndërroi jetë ish volejbollisti i klubit tonë Kadri Berisha.

I shprehim ngushëllime familjes dhe te gjithë atyre që e deshtën dhe e njohën”, shkruan në faqen e klubit KV Golden Eagle Theranda.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat