Sylejmani e Ramadani, startojnë me humbje në Turqi

Volejboll

Sylejmani e Ramadani, startojnë me humbje në Turqi

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 13:43
Sylejmani e Ramadani, startojnë me humbje në Turqi

Kosova starton me humbje në Turqi!

Vashat Dhurata Sylejmani/Valmira Ramadani, mposhten në ndeshjen e parë të Kampionatit Ballkanik të Beach Volley, nga Turqia.

Dyshja që po e përfaqëson Kosovën në Kampionatin Ballkanik i cili po luhet në qytetin Balikesir, ka pësuar humbje me rezultat 0-2 (16-21, 10-21) nga çifti Gokalp/Merve.

Dyshja "Dardane", e drejtuar nga trajneri Edon Ibrahimi, edhe ndeshjen e radhës e zhvillon kundër Turqisë, të shtunën me fillim nga ora 9:00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat