Romelu Lukaku duket në një formë fantastike

Volejboll

Romelu Lukaku duket në një formë fantastike

Më: 2 gusht 2022 Në ora: 18:00
Romelu Lukaku duket në një formë fantastikeduket në një formë fantastike

Lukaku duket në formë të pabesueshme pak ditë nga nisja e sezonit të ri me Interin.   

Romelu Lukaku duket në një formë fantastike, ndërsa përgatitet për të nisur sezonin e ri me Interin.

28-vjeçari belg u rikthye te gjigandët e Serie A në formë huazimi këtë verë pas vetëm një sezoni te Chelsea.

Lukaku nuk mundi të japë më të mirën e tij sezonin e kaluar në Premier League duke shënuar vetëm 15 gola në 44 paraqitje.

Tani duket se ai po punon për t’u rikthyer në top-formë në Itali, pasi fotot e tij nga stërvitja e fundit më “zikaltërit” dëshmojë në fizik të shkëlqyer.

Forma trupore e Lukakut ka qenë e njohur për luhatje gjatë karrierës së tij dhe këtë e ka pranuar edhe vetë sulmuesi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat