Grumbullimet seleksionuese për Kosovën U20, meshkujt

Volejboll

Grumbullimet seleksionuese për Kosovën U20, meshkujt

Më: 14 gusht 2022 Në ora: 22:12
Ilustrim

Grumbullimet seleksionuese për Kosovën U20, meshkujt.

Federata e Volejbollit të Kosovës njofton të gjithë volejbollistët se gjatë kësaj jave do të fillojnë grumbullimet për seleksionimin e volejbollistëve që do ta përfaqësojnë Kosovë në Kampionatin Ballkanik U20, në konkurrencën e meshkujve.

Në këto seleksionime kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë volejbollistët që kanë lindur në vitin 2003 ose më të rinj.

Në lidhje me kohën dhe vendin e grumbullimeve Federata e Volejbollit të Kosovës do të njoftojë me kohë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat