Skënderbeu në formë, Shala: Faleminderit tifozëve

Volejboll

Skënderbeu në formë, Shala: Faleminderit tifozëve

Më: 13 nëntor 2022 Në ora: 23:51
Shala

Trajneri i klubit të volejbollit Skënderbeut nga Kraishta e Lipjanit, Astrit Shala, pas fitores me rezultat 3:1 kundër G.E

Therandës, në ndeshjen e xhiros së tetë, shprehet i kënaqur me lojtarët.

"Loja ka qenë e mirë dhe dita ditës po komponohemi si ekip.

Kemi luajtur kundër një skuadre që vështirë mundet në vendin e vet. Jam i kënaqur me ekipen tonë jo vetëm për fitoren po edhe për lojën e bukur që po shfaq për publikun tonë.

Faleminderit prej tifozëve tanë që po na përcjellin ne çdo ndeshje", tha Shala për faqen e FVK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat