Suti Sport në siguron çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Volejboll

Suti Sport në siguron çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Më: 9 mars 2023 Në ora: 22:30
Suti Sport

Suti Sport në siguron çerekfinalen e Kupës së Kosovës pasi mposht Pejën!

Suti Sport ka mposhtur Pejën në përballjen e vlefshme për rrethin e parë të Kupës së Kosovës, të enjten mbrëma.

Ekipi nga Superliga B, femrat fitoi kundër pejaneve me rezultat 3-1 (25-19, 24-26, 19-25, 18-25).

Pejanet, pavarësisht se fituan setin e parë dhe rezistuan fuqishëm në të dytin, nuk arritën të parandalonin humbjen në dy setet pasues për ta humbur takimin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat