Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi fitojnë ndaj çiftit nga Maroku

Volejboll

Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi fitojnë ndaj çiftit nga Maroku

Më: 14 shtator 2023 Në ora: 15:08
Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi

Ekipi i djemve shënoi fitore 2:1 në sete ndaj Marokut, në ndeshjen e dytë të grupit A në Lojërat Mesdhetare në Rërë Heraklion 2023.

Ekipi ynë në përbërje Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi u kualifikuan në 16 ekipet më të mira.

Ndeshja e radhës, sot pas orës 17:00 me kohën tonë lokale.

Erjon Bajrami dhe Ermal Maliqi synojnë fitoren e radhës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat