Skenderaj tregon fuqinë ndaj Fer Volley-t

Volejboll

Skenderaj tregon fuqinë ndaj Fer Volley-t

Nga: K.G. Më: 24 mars 2024 Në ora: 18:55
Skenderaj

Skenderaj ka treguar fuqinë ndaj Fer Volley-t, duke e mposhtur me rezultat 3:0 (25:23, 25:18, 25:22), në takimin e javës së 18-të të Superligës së Kosovës.

Volejbollistet e Skenderajt treguan lojë më të mirë dhe fituan me meritë.

Mysafiret në setin e dytë dhe të tretë ishin më afër rezultatit pozitiv por nuk ia dolën.

Skenderaj është në pozitën e tretë me 30 pikë e Fer Vollez në të 5-tin me 11 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat