Emra që premtojnë shumë në edicionin e ri

Volejboll

Emra që premtojnë shumë në edicionin e ri

Nga: K.G. Më: 28 maj 2024 Në ora: 12:11
Emra që premtojnë

Volejbolliste që premtojnë shumë në edicionin e ri në klubin e Ferizajt.

Janë ndër me të merituarat që Ferizaj është në elitën e volejbollit tonë. 

Emra që pritet të japin më të mirën për ekipin dhe të janë sa më lartë në tabelën e klasifikimit.

“Fjollë Vranovci Adea Sadiku Ema Sadiku si dhe Venera Tuniq vazhdojnë kontratën me klubin tonë.

Këto vajza ishin pjesë e klubit të cilat me përkushtim punë të pandalshme punuan fort që klubi të arrijë objektivat dhe të shpallet kampion”, njofton KVF Ferizaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat