Veprimtarja e LDK-së në Zvicër ofron emrin e Presidentit – ai është akademik Nexhat Daci

Zvicra

Veprimtarja e LDK-së në Zvicër ofron emrin e Presidentit – ai është akademik Nexhat Daci

Më: 7 dhjetor 2020 Në ora: 15:36
Nexhat Daci dhe Ibrahim Rugova

Zize Pepshi, nënkryetare e Degës se LDK në Zvicër ka reaguar pas ‘zhurmës’ që po bëhet në Kosovë për zgjedhjen e Presidentit të ri.

Ajo përmes një postimi në Facebook, e propozon akademik Nexhat Dacin për president.

Sipas saj, me zgjedhjet e Dacit do të stabilizohet populli i Kosovës.

Postimi i plotë:

Gjithë kjo zhurmë për President të Kosovës. Dhe këto parti me kapadai të vet, nuk kanë të ndalur.....

Po të untë për pushtet dhe të trishtuar për popullin e vet....

Ju më dashtë popullin dhe Kosovën, e propozoni nga ASHAK-u, Akad. Nexhat Dacin për President.

Kështu do ta stabilizoni popullin dhe vetën e juaj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat