Familja Isufi hap të pamën për Shqiponjën në Zvicër

Zvicra

Familja Isufi hap të pamën për Shqiponjën në Zvicër

Më: 23 tetor 2022 Në ora: 09:28
Njoftimi për të pamen

Familja e profesoreshës së ndjerë, Shqiponja Isufi, nga Gjilani.

Ajo u gjet e vdekur disa ditë më parë në banesën e saj në Zvicër, ka njoftuar se ka hapur të pame në Zvicër më 30 tetor.

“Me 30 tetor familja e Qamil Isufit organizon ne Emmenbrücke pritjen e ngushellimeve per vajzen e tyre te ndare para kohe nga jeta, prof. dr. Shqiponja Isufi”, thuhet në njoftimin e tyre.

Për vdekjen e saj pati pasur reagime të shumta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat