E dhimbshme/ Ky është shqiptari që u vra me thikë në Zvicër

Zvicra

E dhimbshme/ Ky është shqiptari që u vra me thikë në Zvicër

Më: 19 dhjetor 2022 Në ora: 23:13
Zenel Gashi.

Një 28-vjeçar nga Kosova u godit me thikë për vdekje të dielën në rrugët e Biere në Zvicër. Edhe autori i dyshuar është një shtetas kosovar 55-vjeçar

28-vjeçari u gjet i pajetë në rrugë dhe kishte humbur një sasi të madhe gjaku. Mësohet se viktima është Zenel Gashi.

Sipas hetimeve të deri tanishme rezulton se dy personat kishin njohje me njëri-tjetrin, ndërsa po vijon puna për të zbuluar se cilat ishin arsyet që çuan në krim.

Shtetasi 28-vjeçar kosovar, i cili nuk kishte vendbanim të njohur në Zvicër, vdiq në vend të ngjarjes si pasojë e një plage me thikë në zonën e gjoksit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat