Fontana e ujit në Kuvend, Ironizon Musliu: Në vend të gotave do të përdoren pacerrkat

Aktuale

Fontana e ujit në Kuvend, Ironizon Musliu: Në vend të gotave do të përdoren pacerrkat

Nga: A.SH Më: 5 korrik 2022 Në ora: 14:32
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu, ka ironizuar me deklaratën e deputetes së VV-së, Fitore Pacolli, e cila tha se në Kuvend do të instalohen fontana uji për deputetët, derisa ata mund të pinë ujë edhe me grushte.

Musliu ka thënë se deputetët në vende te gotave do të përdorin pacerrkat.

“Kuvendi gati për implementimin e ides se Fitore Pacollit. Nga sot në vende te gotave në Kuvend do të përdoren pacerrkat”, ka shrkuar ajo në Facebook.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat