Gjashtë raste aktive me COVID-19

Aktuale

Gjashtë raste aktive me COVID-19

Më: 6 dhjetor 2022 Në ora: 07:39
Foto ilustrim

Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë edhe gjashtë raste aktive me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit nuk u shënua asnjë viktimë.

Teksa është regjistruar një rast pozitiv dhe nuk pati pacientë të shëruar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat