Drilon Hajrizi befason: Faleminderit Pejë! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!

Basketboll

Drilon Hajrizi befason: Faleminderit Pejë! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!

Nga: K.G. Më: 3 janar 2021 Në ora: 21:18
Drilon Hajrizi befason: Faleminderit Pejë! Shqip, faleminderit Shqiponja! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!

Basketbollisti Drilon Hajrizi, anëtar i Kombëtares së Kosovës, sot konfirmoi se nga Peja rikthehet në folenë e vjetër, Trepça nga Mitrovica. 

Tani del me një postim shumë interesant dhe falënderues për pejanët.

“Shkurt, faleminderit Pejë! Shqip, faleminderit Shqiponja! Shkurt e shqip, jeni shtëpia ime e dytë!”, shkruan Hajrizi në profilin e tij në facebook. 

Pak me parë tifozët “Torcida” dolën me një komunikatë, se nuk e dojnë Hajrizin në klubin Trepça.

Dramë në Mitrovicë.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat