KB Vëllaznimi konfirmon se do të ketë blerje të reja

Basketboll

KB Vëllaznimi konfirmon se do të ketë blerje të reja

Më: 11 janar 2021 Në ora: 09:01
KB Vëllaznimi

KB Vëllaznimi ka konfirmuar se do të ketë blerje të reja këtë stinor.

KB Vëllaznimi ka konfirmuar përmes rrjetit social, Facebook, se do të ketë blerje të reja, dhe se në fakt ato do të zyrtarizohen së shpejti.

Klubi gjakovar ka bërë të ditur se se nuk zyrtarët e klubit nuk janë të kënaqur me formën dhe rezultatet që kanë pasur deri tani, dhe se së shpejti priten përforcime dhe gjithashtu edhe rënditje më e mirë ne tabelë.

Vëllaznimi kërkon që edicionin pranveror të tregojë një “fytyrë” tjetër, aktualisht ata gjenden në vendin e shtatë, përkatësisht vendin e parafundit me 18 pikë dhe kanë kosh dallim prej -87 pikësh.

Tabela aktuale e Princ Caffe Superligës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat