Haruni te Ylli

Basketboll

Haruni te Ylli

Nga: K.G. Më: 19 shkurt 2021 Në ora: 20:33
Haruni te Ylli

Klubi i basketbollit Golden Eagle Ylli nga Theranda përforcon radhët e veta.

“Nikolla Haruni do jetë lojtar i radhës cili do e bartë fanellën tonë, ai vjen nga Shqipëria por që gjatë gjithë karrierës së tij si profesionit ka qenë aktiv në Greqi. 

Ai tashmë ka arritur në qytet dhe është nën urdhrat e trajnerit nga nesër”, njofton klubi nga Theranda.

Therandasit luftojnë për titullin e kampionit në elitën e basketbollit të Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat