Peja nuk ndalet me përforcime, kësaj radhe nga Turqia

Basketboll

Peja nuk ndalet me përforcime, kësaj radhe nga Turqia

Nga: K.G. Më: 22 korrik 2021 Në ora: 17:48
Peja nuk ndalet me përforcime, kësaj radhe nga Turqia

Peja nuk ndalet me përforcime për edicionin e ri.

Verdhezinjtë përforcohen edhe me Erdem Ilter.

Ky është ndër përforcimet me vizën e trajnerit të ri.

“Përforcimi i radhës vjen nga Turqia dhe atë drejtë nga Superliga turke. 

Me kërkesën e trajnerit Bas, Erdem Ilter i bashkangjitet ekipit tonë për sezonin e ri”, njofton KB Peja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat