Tifozët e Trepçës sulmojnë basketbollistin malazez të Prizrenit

Basketboll

Tifozët e Trepçës sulmojnë basketbollistin malazez të Prizrenit

Më: 19 shtator 2021 Në ora: 22:11
Tifozët e Trepçës sulmojnë basketbollistin malazez të Prizrenit

Është zhvilluar ndeshja e Superligës së basketbollit të Kosovës në mes të Trepçës dhe Prizrenit -16.

Skuadra nga Mitrovica fitoi këtë sfidë me rezultat 97-90.

Një ndeshje të nxehtë dhe me shumë emocion e ka prishur një sulm fizik që ka ndodhur ndaj një basketbollisti të Prizrenit.

Malazezi Ivan Koljeviq është sulmuar nga disa tifozë të Trepçës në Palestrën Minatori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat