Sportisti në gjendje të rëndë, tre të arrestuar... 

Basketboll

Sportisti në gjendje të rëndë, tre të arrestuar... 

Nga: K.G. Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 21:41
Sportisti në gjendje të rëndë, tre të arrestuar... 

Basketbollisti i AEL Limassolit nga Qipro, Corey Manigault mbetet ende në gjendje shumë të rëndë, ndërsa tre persona janë arrestuar si të dyshuar për tentativë vrasjeje. 

Basketbollisti qëllohet në kokë para një klubi nate, mjekët po luftojnë për jetën e tij!

Basketbollisti amerikan është qëlluar në kokë natën mes së shtunës dhe të dielës. Përveç tij ka mbetur e plagosur edhe e dashura dhe shoku i skuadrës.

Aktualisht amerikani ndodhet në spital me lëndime të rënda dhe gjakderdhje në tru, është i lidhur me aparatura dhe mjekët po luftojnë për jetën e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat