Grushte e shkelma në tribunë gjatë Lakers-Sacramento

Basketboll

Grushte e shkelma në tribunë gjatë Lakers-Sacramento

Më: 13 janar 2022 Në ora: 12:36
Grushte e shkelma në tribunë gjatë Lakers-Sacramento

Grushte e shkelma në tribunë gjatë Lakers-Sacramento!Ndërkohë që në parket luhej takimi Sacramento-Lakers (125-116), në tribunë kishte më shumë aksion se në fushë.

Një incident është verifikuar gjatë sfidës, teksa disa tifozë janë përplasur mes tyre me grushte.

Siç dihet, kjo sfidë është një derbi i NBA-së, pasi të dyja ekipet janë në Kaliforni dhe duket se mes tifozëve nuk ka shumë respekt.

Disa persona të përfshirë në këtë sherr, por menjëherë kanë ndërhyrë forcat e sigurisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat